Hoşgeldiniz ziyaretçi! [ Giriş yap

 

Kalbimdeki sızı -2-

  • İlan Tarihi: 15 Mayıs 2013 18:48

Açıklama

Kalbimdeki sızı  -2-

adamlardan biri. İkisi dc yere eğilmiş endişeli bir şekilde ona bakıyorlardı. “Burada ne yaptığını sanıyorsun?”

Kollarından destek alarak doğrulan Laurcn üzgün bakışlarını adamın ayakkabılarından suratına doğru kaldırdı. “Sirk için seçmelere katılmıştım,” dedi soğuk bir şekilde. “Bis yaparken, genelde bir köprüden düşerim.”

Omuzlarından tutup ayağa kalkmasına yardım eden diğer adam gülmeye başlamıştı. “Aduı ne?” diye sordu ve Laurcn ismini söylediğinde endişeli bir şekilde ekledi: “Yürüyebilecek misin?”

“1 İcm de kilometrelerce,” dedi Laurcn kararsız bir şekilde. Vücudundaki tüm kaslar adeta ona karşı çıkıyordu ve sol ayak bileği acı acı zonklııyordıı.

“O halde sanırım binanın sonuna kadar yürüyebilirsin ve yarana bakabiliriz,” dedi adam ses tonundan fark edilen bir gülümsemeyle. Kolunu Latırcn’ın beline dolayarak kendisinden destek alması için ona doğru yaklaştı.

“Nick,” dedi diğer adam aniden. “Sen Bayan Danncrın yanındaykcn içeri gidip ambulans çağırsam iyi olacak.”

“Lütfen ambulans çağırmayın!” diye yalvardı Laurcn. “Yaralanmaktan ötürü utanç içerisindeyim zaten,” diye ekledi çaresizce. Nick isimli adam karanlık lobide yürümesine yardımcı olurken Laurcn olduğu yere yığılacak gibi oldu.

Tanımadığı iki adamla birlikte terk edilmiş bir binaya girmesinin ne kadar uygunsuz olduğunu aklından geçirirken lobiye vardılar ve diğer adam yüksek tavandaki küçük spot ışıkları yaktı. Laurcn o an endişelerinden sıyrıldı. Adam orta yaşlı ve efendi görünümlüydü, üzerinde kravatlı bir takım vardı. Loş ışıkta bile bir hayduttan çok başarılı bir yöneticiye benziyordu. Laurcn kendisini hâlâ be-

lindcn tutan Nick’c baktı. Kot pantolon vc cckct giymişti. Otuzlu yaşlarda görünüyordu vc onun da kaygı verici bir tipi yoktu.

Nick omzunun üzerinden diğer adamla konuşmaya başladı. “Mikc, bakım odalarından birinde ilkyardım çantası olmalı. Onu bulup getirir misin?”

” Tamam,” dedi Mikc vc parlak kırmızı renkli merdiven işaretine doğru uzun adımlarla yürümeye başladı.

Laurcn merak içinde etrafına bakındı. Her şey beyaz traverten mermerindendi… Duvarlar, yerler, hatta tavana uzanan zarif sütunlar bile. Kocaman saksıları olan diizinc-lcrcc ağaç vc bitki bir duvarın kenarına dizilmişti, anlaşılan birinin onları geniş lobideki yerlerine yerleştirmeleri gerekiyordu.

Duvarın karşı tarafındaki asansöre vardıklarında Nick uzanarak asansörün düğmesine bastı. Parlak pirinç kapının açılmasıyla Laurcn iyice aydınlatılmış asansöre adımını attı. “Kimsenin yardımı olmadan yürüyebileceğini hissedene dek oturup dinlenebileceğin bir odaya çıkıyoruz,” diye açıkladı Nick.

Laurcn hafifçe gülümseyip minnettar bir şekilde ona baktı -vc şaşkınlıkla donup kaldı. Artan ışık sayesinde yanında duran Nick’in yüz hatlarını artık net bir şekilde görebiliyordu vc Nick şimdiye dek karşılaştığı cn yakışıklı erkeklerden biriydi. Tam o anda asansörün kapıları kapanınca irkilerek bakışlarını kaçıran Laııren, ” Icşckkür ederim,” dedi tuhaf, boğuk bir fısıltıyla. Ardından mahcup bir şekilde adamın kendisini destekleyen kolunu çekerek, “Sanırım tek başıma ayakta durabilirim,” diye ekledi.

Nick sekseninci katın düğmesine bastığında Laurcn kadınsı bir içgüdüyle ellerini kaldırıp saçlarını düzeltme

İlan ID: 3055193ae3937da0

Sorun bildir

İsteğiniz işlenirken, lütfen bekleyin....

Bir Cevap Bırakın

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Kenar çubuğu için En Popüler İlanlar bileşeni.