Hoşgeldiniz ziyaretçi! [ Giriş yap

 

meme orgazmı

  • İlan Tarihi: 16 Nisan 2013 21:32
  • İlan Bitiş: Bu ilanin süresi doldu

Açıklama

meme  Qrgazmı

Bu, erkek penisini kadının memelerinin arasında tutarken kadının erkeğe verdiği bir orgazmdır. Kadın vücudunun üst kısmını yavaş yavaş yukarı aşağı hareket ettirirken penisi sıkıcı göğüsleri arasında tutmaya devam eder. Kadının tüm vücuduyla yaptığı çılgınca yukarı aşağı zıplama hareketlerinden sonra orgazm bir patlamayla ortaya çıkar. İngilizce konuşulan ülkelerde, erkekler arasında “Tit Fuck” olarak bilinir. Oral seksin yarattığı orgazma benzer ancak hadisenin daha terbiyesizce oluşu alınan zevki arttırır.

Erkek için Yan Etkileri: Partnerinizin gözünü vurmak dışında bir yan etkiden bahsedilemez. Partnerinizin bundan hoşlanmayabilir.

Kadın için Yan Etkileri: Eğer memeleriniz bu hadiseyi uygun bir şekilde gerçekleştirmeye yetecek kadar büyük değilse, egonuz zarar görebilir.

Not: Bu orgazm için memeleriniz yeterince büyük değilse, ben şahsen silikon yaptırmanızı önermiyorum. Oral seks sanatında kendinizi geliştirmeniz daha faydalı olacaktır.

1. Çevresel uzunluğu beş santimden fazla, sertliği ‘kaya’ düzeyinde olan erkeğe pompalama tekniği ve iş üzerindeki sürekliliği yüzünden verilen addır.

2. Şehrin ana su borusunu kocaman bir matkapla delerken ortaya çıkan güç ve sıvıya denk gelen orgazmik bir kadın hadisesidir. Fışkırma olayı dakikalar, saatler ve hatta günler boyu sürebilir. Genellikle bu hadise bir ‘Matkap’ tarafından tetikle-

nir ancak becerikli ellerdeki bir nesne de bazen bu işi görür.

Erkek için Yan Etkileri: ‘Matkap’ olarak nitelenmek için küçük veya yumuşak bir penisinizin olması, boyutla ilgili ciddi güvensizlik problemlerine yol açabilir.

Kadın için Yan Etkileri: Vajinada, tekrar faal hale gelene kadar uzun bir iyileşme sürecine ihtiyaç duyacak türden bir yaralanma meydana gelebilir. Bu durumda ‘Matkap’ başka bir deliğe meylettiğinde depresyon riski de ortaya çıkabilir.

Masterbatör

1. Mastürbasyonu gerçek sekse tercih eden (ya da çok çirkin olduğu için, gerçek seks yapmak için hiç umudu olmayan) kişi.

2. Mastürbasyon yapma, vibratör kullanımı veya parmaklamayla meydana gelen standart orgazm.

Erkek için Yan Etkileri: Bir yan etkisi yoktur. Günde en az bir kere yapmanızı tavsiye ederim.

Kadın için Yan Etkileri: Bir yan etkisi yoktur. İki günde bir, en az bir kere yapmanızı tavsiye ederim.

MotOrgazm

(ayrıca bkz: Dört Tekerlekli Motosiklet Orgazmı)

Bu orgazm, az önce halka açık bir yerde üzerinde seks yaptığınız motosiklet gibi titremenize yol açar. Halka açık bir alanda yapılan seksten aldığınız heyecana benzer (hatta daha fazla) bir heyecan sunar. Bunun üzerine, bacaklarınızın altında gümbürdeyen motorun yarattığı ekstra titreşim hissini eklediğinizde, çığlıklarınıza engel olamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

İlan ID: 7415a1391acedf03

Sorun bildir

İsteğiniz işlenirken, lütfen bekleyin....

Bir Cevap Bırakın

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız.

Kenar çubuğu için En Popüler İlanlar bileşeni.